logo

Select Sidearea

Populate the sidearea with useful widgets. It’s simple to add images, categories, latest post, social media icon links, tag clouds, and more.
hello@youremail.com
+1234567890
 

Kurumsal

Hakkımızda

Taze kuruyemiş çeşitlerini, özenle hazırlanmış ambalajları ile sunan Batuş Kuruyemiş, kalite ve lezzet açısında sektörün öncü firmalarındandır. Online kuruyemiş siparişi hizmeti ile 29 senelik hizmet anlayışına yeni bir boyut katan Batuş Kuruyemiş, titizlikle koruduğu lezzet kalitesi ve güvenli sipariş sistemi ile tüm taze kuruyemiş severlerin siparişlerini bekliyor!

 

Bugün ki başarımızı birkaç başlıkla özetlememiz gerekirse: Çok çalışmak, insanına değer vermek, mütevazi olmak, ve değişimleri her zaman takip ederek zamanın çalışma şartlarına uyum sağlamak. Kalitenin gerekliliğine olmazsa olmaz şekilde sarılmaktır.

Mevcut bulunduğumuz toplumun ihtiyaçlarının farkındayız Çünkü toplumun bir parçasıyız bu yüzdendir ki toplumsal hayata katkılar sağlamayı ve insan ihtiyaçlarına cevap verebilmeyi kendimize amaç edindik

Ürünlerin daha tarladan hammadde halindeyken sofralarımıza gelene kadar ki maceralı yolculuğundaki tüm kalite aşamaları tarafımızdan belirlenmektedir. Bu konuda ki düşüncemiz kendi yemeyeceğin bir ürünü müşterine satmadır.

VİZYON

Global pazarlarda Batuş Kuruyemiş markasını yüceltmek ve atıştırmalık sektöründe Türkiyenin en iyi şirketleri arasında yer almak.

 

MİSYON

Her zaman pazarın en iyi ürünlerini üreterek, Batuş Kuruyemiş markasına olan bağımlılığı artırmak ve liderler ile birlikte aynı yöne doğru hareket ederek pazarın büyümesine eşlik etmektir. Tüketicileri mutlu etmek için dağıtım kanalının hizmet seviyesini yükseltmek, kanala liderlik ederek aracıların ufkunu açmak ve iş yapma yeteneklerini geliştirerek tüm çıkar ortakları için verimi yükseltmektir.